Uyan Ey Müslüman

 

Uyan Ey Müslüman

Bosna'da bacılarımızın ırzına geçtiler, televizyondan izledik, dua ettik

Çeçenistan'ı kan gölüne çevirdiler, televizyondan izledik, dua ettik

Afganistan'da taş üstünde taş kalmadı, televizyondan izledik, dua ettik

Irak'ta 100 binden fazla insan katledildi, televizyondan izledik, dua ettik

Filistin'de çocuklar tanklara taş attı, televizyondan izledik, dua ettik

Lübnan'da melek gibi bebekleri öldürüyorlar, yine televizyondan izliyoruz ve yine sadece dua ediyoruz

Sıra bize geldiginde, tepemize bombalar yağmaya başladiginda, kendimizi çok güvende hissettigimiz evlerimiz başımıza yıkıldığında, acaba bizim için de dua edecek müslüman kalacak mi dünyada?

Uyan ey Müslüman uyan!
Dua etmekten başka yapabileceğin çok şey var

Ey kadınlar! Kollarınıza, gerdanlarınıza, parmaklarınıza bakın! O altinlar mi götürecek sizi cennete, yoksa o altınları gönderebileceğiniz mazlumlarin duasi mi?

Ey erkekler! Banka hesaplarınıza , kredi kartlarınıza bakın! O kartlarla mı geçeceginizi sanıyorsunuz cennetin kapısından, yoksa o kartlar vesilesiyle yardım yollayabileceğiniz mazlumlarin duasiyla mi?

Ey parasina kıyamayanlar! Destek olamiyorsunuz madem, köstek olmayin! Yarin kafamiza sıkılacak kurşunun parasını ödemeyin, onların mallarını almayın! Bir tek ben almasam ne olur demeyin, siz üzerinize düşeni yapın, devamını Allah'a bırakın

Ey müslüman! Sanma ki dünyayı saran canavarlardan seni melekler kurtaracak Hayır! Dünyayi sen kurtaracaksın! Yeter ki Allah'ın sana bahsettigi maddi ve manevi imkanları doğru kullan

UYAN VE BU ZULUMLERE DUR DE !

Siyonist israil,bir milleti yok ediyor

bir millet tarih sahnesinden siliniyor

Tanklar,uçaklar sivil halkı bombalıyor

Evler yıkılıyor,ocaklar sönüyor

yarın sıra sana gelmeden yapılan zulme "DUR" demelisin!

Eyy 26 milyon 400 bin km'ye sahip olan,yeryüzüne 600 sene adaleti ve merhameti getiren,yaralı düşmanına bile yardım ederken hançerlenen,yeni doğan çocuğunu bile ezan okunduğunda namaza alışsın diye uyandıran Osmanlının yetim torunu;daha ne kadar susacaksın

Bağdat'ta askerinin başına çuval geçirdiler sen sustun,

peygamberine küfür ettiler sen yine sustun,

senin ayağa kalkman için illa başına silah mı dayamaları gerekiyor?

Yeter artık,kalk ayağa,uyan artık

Filistin'de,Çeçenistan'da ve dünyanın heryerindeki müslüman kardeşine sahip çık,in meydanlara

sesin Gazze'den,Filistin'den,Bağdat'tan duyulsun

Uyan artık uyan!

ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

Hakikatler Gizlenemez
بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيمِ

Ey iman edenler! Müşrikler ancak bir pisliktir…يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ (Tevbe Suresi/28.Ayet).

Dinlerine ve Milletlerine,uymadıkça yahudiler de hıristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır.De ki: Doğru yol, ancak Allah’ın yoludur. Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki, Allah’tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır..وَلَن تَرْضَى عَنكَ الْيَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ. قُلْ إِنَّ هُدَى اللّهِ هُوَ الْهُدَى وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءهُم بَعْدَ الَّذِي جَاءكَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَكَ مِنَ اللّهِ مِن وَلِيٍّ وَلاَ نَصِيرٍ (Bakara/120)

Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin…يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تَتَّخِذُواْ الْيَهُودَ وَالنَّصَارَى أَوْلِيَاء Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar,onlardandır.Şüphesiz Allah,zalimler topluluğuna yol göstermez.(Mâide/51.)

Sizin dininize uyanlardan başka hiçbir kimseye inanmayın.” (Resûlüm!) De ki: Doğru yol ancak Allah’ın yoludur…وَلاَ تُؤْمِنُواْ إِلاَّ لِمَن تَبِعَ دِينَكُمْ (Âli İmran/73.)

Selam ve Dua ile..

Hasan YÜKSEL

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !